jumetall@jumetall.ee +372 442 7680

Ehitus

EHITUS

Projekteerimine ja ehitus

Üldehitus

Betoonitööd

Seina- ja katusekatted

Avatäited

Erikonstruktsioonid

Klaasfassaadid

Külmhooned

Viilhallid

Metallkonstruktsioonide montaaž

Sandwich paneelid

Koostöös kliendiga aitame kujundada nägemuse vajaminevast hoonest koos ruumiplaneeringuga, seejärel aitame suhelda projekteerijaga ning teostame ehitust võtmed kätte meetodil.

Projekteerimine on loominguline ja tehniline protsess, mille käigus viiakse läbi uuringud, tehakse planeeringud ja luuakse ehitusprojekt. Projekteerimine on teenus, mille käigus nõustatakse klienti tehnilistes küsimustes ning norm- ja õigusaktide valdkonnas. Arhitektuurne hoonete projekteerimine on kasutajat toetava ja temale kõige paremini sobiva hoone või rajatise kujundamine, mis on esteetiliselt nauditav, keskkonda sobiv, energiasäästlik ja mugav kasutada.

Kvaliteetse töö tagavad erialast väljaõpet omavad spetsialistid nii projektijuhtimise kui ka projekteerimise alal. Pikaajalisteks koostööpartneriteks projekteerimisel on AS Pärnu EKE Projekt ja Virtex OÜ.

feb kaubakeskusklaasfassaad

Rohkem pilte meie töödest näeb tehtud tööde lehelt.

Meie poolt pakutavate teenuste amplituud on väga lai ning hõlmab kõike, mis mahub märksõnade kinnisvara ja ehitus alla.

Peame olulisteks põhimõteteks avatust, ausust, konkreetsust, korrektsust, kokkulepetest kinnipidamist ning paindlikkust. Meie juhtkond ja töötajad on erialase hariduse ning pikaajalise kogemusega, olles turul tegevad juba üle 15 aasta. Pakume oma klientidele parimaid ja uuendusmeelseimaid lahendusi ning tegeleme pidevalt oma töötajate täiendkoolitusega.

projekteerimine 2                projekteerimine 1105-0571_img_0 105-0585_img

Üldehitus hõlmab erinevate hoonete ehitust alustades äri- ja büroohoonetest, kaubandus- ja meelelahutuskeskustest, hotellidest ja spaadest lõpetades avalike ja elukondlike ning spetsiifiliste tööstushoonetega.

Üldehitus jaguneb valdkonniti:
remont,
siseviimistlus,
plaatimine,
renoveerimine,
katuste ehitus,
fassaadid
müüritööd.

Meie töörütm algab kliendi eesmärgi ärakuulamisest, seejärel kaardistame soovid, planeerime ja pakume välja optimaalseima lahenduse koos hinnaga, sõlmime peale läbirääkimisi lepingu, projekteerime, ehitame valmis ning anname objektile koos garantiiga üle.

Pikaajaliseks koostööpartneriks on AS Merko Ehitus.

100-0087_img 105-0571_img_0 105-0585_img 105-0597_img 106-0616_img 107-0730_img_0 k-rauta2 kummitsentrum2

Betoonitööde osakonna põhiülesandeks on pakkuda lahendusi monteeritavate või monoliitbetoonist ehitatavatele hoonetele ja rajatistele.

Valdkond hõlmab vundamenditöid, monoliitsete seinte, lagede, postide, talade, treppide raketise-, armeerimis- ja betoneerimistöid; raudbetoonelementide montaažitöid koos monolitiseerimisega; betoonpõrandate rajamist.

Betoonitööde osakonna eesmärgiks on kliendile vastuvõetava hinna ja kvaliteediga õigeaegselt hoone või rajatise betoonkarkassitööde juhtimine, teostamine ja üleandmine.

Materjali tarnijate valikul lähtume materjalide kvaliteedist ning ettevõtte usaldusväärsusest. Kasutame ainult sertifitseeritud materjale.

img_1844 dscf8910

Vastavalt kliendi soovidele on võimalik valmistada erinevatest metallidest seina- ja katusekatteid.

Katteid kasutatakse uusehitustel ja katuste renoveerimisel, lamekatustel, viil- ja erikujulistel katustel, suurtel tööstus- ja ärihoonetel ning erinevate projektidega ja kujudega eramajadel ja paljudel teistel katustel.

Polüesterkangaga katusekatted on elastsed ja UV-resistentsed materjalid, taluvad väga madalaid temperatuure, on hingavad, kerged ning samas väga tugevad ja vastupidavad.

Terasprofiilide paanid toodame kliendile sobivas pikkuses ning vastavuses standardiga EVS 920-2:2013. Terasprofiile on võimalik tellida erinevate pinnakatetega ning erinevates värvides. Profileeritud plekist seinakattematerjal on kerge ja kiiresti paigaldatav ning on sobivaks valikuks nii tootmis- kui põllumajandushoonete välisfassaadide ja siseseinte katmiseks.

Seina- ja katusekatete valmistamine toimub koostöös ettevõttega Ruukki ja TENAPORS.

750px-Rautaruukki tenapors-logo

logo_hormann plasto2 Aknakoda LOGO

kinemalogo_kasutamiseksviljandi vau

 Metallist erikonstruktsioone valmistame vastavalt kliendi soovidele.

mastid 1

dscf0022

Klaas on osa modernsest arhitektuurist ning tulenevalt selle mitmekülgsetest omadustest on klaasi linnapildis üha rohkem märgata.

Uued tehnoloogiad on teinud klaasist vastupidava ning mugava ehitusmaterjali. Klaasist fassaad on ilmastikukindel, summutab müra ning omab väga head soojusreguleerivust (laseb ruumi sooja, kuid tõkestab külma).

Üha enam kasutatakse ka päikesekaitse klaasist fassaade, mis peegeldavad päikese kiirgust tagasi. Lisaks on võimalik toota väga madala soojuskaoga klaasfassaade, soojapidevaid profiile jm, mis hoiavad elektriarved kontrolli all.

Klaasfassaadi puhul kasutatakse vastupidavat klaasi, mis on karastatud või lamineeritud. Fassaadi puhastamise muudab lihtsaks isepuhastuv klaas, mis ei haagi külge mustust. Uued tehnoloogiad lubavad klaaspaneele paigaldada ka ilma raamita, mis jätab veelgi puhtama ja kaasaegsema ilme.

Klaasfassaadide valmistamisel kasutame kõrgekvaliteedilisi profiilisüsteeme. Kõrge kvaliteedi eest kanname ettevõttes hoolt ka kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2008 kohaselt.

dscf0956

Külm- ja sügavkülmkambrite ehitamisel kasutatakse spetsiaalseid, erilise konstruktsiooniga hingedel- ja lükanduksi. Sobiva ukse valik sõltub külmkambri suurusest, asukohast ja samuti kasutusotstarbest.

Pakume erinevaid lahendusi vastavalt kliendi soovile ja otstarbekusele.

Peamised kliendid külmhoonete ja hoiukambrite ehitusel on liha, kala, juur- ja puuvilja ümbertöötluse ning säilitusfirmad, samuti piima-, pagari- ja õlletööstused.

Projekteerimisel ja materjalide valikul järgime keskkonnapuhtuse aspekti, pakkudes meie klientidele ainult loodussõbralikke tooteid. Külmaagensitest kasutame osoonikihile kahjutut ammoniaaki või CFC – ainetevabat freooni.

Kambrid valmistatakse täiskomplektina ehk tarnime vajalikud seinte, lagede ja põranda isoleerimispaneelid, mis on valmistatud spetsiaalselt konkreetse projekti ja kliendi vajadusi arvestades. Lisaks tarnime ja paigaldame külmkambrite uksed, õhkkardinad, valgustuse, kambripõranda soojustuse jms.

dscf8885 dscf8889

dscf8891

Viilhall kergkonstruktsioonide baasil on väga hea alternatiiv klassikalistele rasketele konstruktsioonidele ning nende eeliseks on kiire paigaldamine. Viilhallidel on lai kasutusvaldkond – põllumajanduse laod, tootmishooned, maneežid jms.

Viilhall projekteeritakse kliendi soove arvestades (PVC hall, plekkviilhall, sandwich viilhall). Võimalik ehitada nii sooje kui külmi halle. Targad insenertehnilised ja optimaalsed lahendused tagavad maksimaalse ruumikasutuse ning soodsa hinna.

Pakume ka eelnevalt ettevalmistatud vundamendile viilhalli paigaldust, seinte ja lagede montaaži.

dscf893120140620_104210dscf8895

dscf8818 img_1841

viilhall tamperes BMX keskus

Oleme teostanud üle Eesti erinevate metallkonstruktsioonide montaaži.

Toodame ehitus-, tööstus-, ning reklaamkonstruktsioone, samuti ka eritellimusena keerukamaid metallelemente. Paigaldame viilhalle, maste, treppe, piirdeid ja käsipuid, platvorme jne. Pakume kvaliteetset ja kiiret teostust.

dscf1509

dscf1517

Sandwich-tüüpi paneelid on ehitusmaterjalid, mida kasutatakse ühiskasutatavate hoonete (kaupluste, ladude, külmutushoonete, spordisaalide jne) ja tootmishoonete ehituses. Neid monteeritakse kandvatele metall-, betoon- või puitkonstruktsioonidele.

Sandwich-tüüpi paneelid on isoleeriv, isekandev (katusel kasutades teatud kandevõimega) paljukihiline ehitusmaterjal, mis koosneb isolatsiooni kihist, mis on väljastpoolt kahel paralleelsel tasapinnal kaetud metall-lehtedega. Isolatsiooni kihiks kasutatakse peamiselt: mineraalvilla või vahtpolüstürooli, mis täidavad nii soojus- kui ka heliisolatsiooni ülesannet.

Katvad teraslehed peavad tagama sandwich-tüüpi paneelid vastupidavust ilmastiku mõjude vastu ning mehaanilist tugevust. Need peavad olema roostekindlad ja kaua säilitama esialgsed välimust. Eelmainitud tingimuste tagamiseks on teraslehed spetsiaalselt töödeldud. Mehaanilise vastupidavuse määrab kindlaks terase koostis.

Sandwich paneelide eelisteks on lihtne ja kiire montaaž, kõrge soojusisolatsioonivõime, väga head heliisolatsiooniomadused, madalad ehituskulud.

Pikaajaliseks koostööpartneriks sandwich paneelide valdkonnas on ettevõte Ruukki.
tenapors-logo

dscf1521dscf8899