jumetall@jumetall.ee +372 442 7680

ProAqua PVC vihmaveesüsteem

  ProAqua PVC vihmaveesüsteem


proaquapro aqua

ProAqua  vihmaveesüsteem on valmistatud plastmassist, mis on tõhus ja soodne süsteem katustele. Tugeval, esteetilisel ja vastupidaval vihmaveesüsteemil on 10-aastane garantii, ning on ideaalne lahendus igale katusele.

Vihmaveesüsteem ProAqua on hästi läbimõeldud lahendus, mida on lihtne paigaldada ja millel on tõhusad vihmaveerennid. Traditsioonilise poolringikujulise vihmaveerennide loomisel on kasutatud uuenduslikku disaini ja lahendusi, millel parem jäikus ja veelukustus hoiab ära ülevoolu vett rennist. Lisaks on ProAqua vihmaveerennidel erilise kinnituslahendusega konks, mille lukustus väldib paigaldatud vihmaveerennide lahti tulemist. Tihedatel ProAqua renni elementidel on spetsiaalne BUDMAT kolmekordsed jätkutihendid. Selline unikaalne ja efektiivne lahendus muudab kogu süsteemi usaldusväärseks ja võimaldab anda ProAqua vihmaveesüsteemile 10-aastase garantii. ProAqua vihmaveesüsteemi on saadaval kolmes suuruses: 125/90, 125/110, 150/110.

ProAqua vihmaveesüsteemi on saadaval paljudes populaarsetes värvitoonides: tumepruun, helepruun, kivipunane, grafiithall, must ja valge,. Lisaks, et kaitsta keskkonda, on ProAqua vihmaveesüsteem valmistatud materjalidest, mida saab ümber töödelda edaspidisel tootmisel ja ka see on oluline keskkonnaaspekt.

ProAqua vihmaveesüsteemi paigaldusvideot vaata siit.     Allalaaditud fail (1)   
  ProAqua elemendid  
hallRAL 7011 grafiithall          helepruunRAL 8028 helepruun               kivipunaneRAL 8004 kivipunane        
mustRAL 9005 must        tumepruunRAL   8017tumepruun            valgeRAL 9002 valge